Yazar Şebnem Özkan Astoria’da Okurlarıyla Buluştu - Bold Haber

Yazar Şebnem Özkan DEYADER etkinlikleri bünyesinde Astoria AVM’de okurları ile buluşup sohbet etti.

Meleklerin Seninle Konuşuyor, Şifa Çemberi Rehberiniz, Işık Çağı Çocukları kitaplarının yazarı Şebnem Özkan yeni çıkan kitabı Yükseliş Gönlün Şifası ile yeniden okurlarının beğenisini kazandı.

Astoria AVM’de Dünya Engelsiz Yaşam Derneği (DEYADER) tarafından düzenlenen Tasarım Pazarı etkinliklerinde okurları ile bir araya gelme şansı bulan yazar, okurlarına yeni piyasaya çıkan kitabında n kısa bilgiler verdi. Eski kitabı Meleklerin Seninle Konuşuyor ile ilgili bir çok soruya da cevaplayan Özkan okurları ile bol bol fotoğraf çekilerek , onlara kitaplarını imzaladı.

Kendisini İnsanlara, hayat okulunda daha zeki olmalarını sağlayan aydınlatıcı fikirler veren ruh dostuyum olarak tanımlayan, Yazar Şebnem Özkan etkinlik de okurları ile yaptığı söyleyişi ile ilgili olarak “Bu etkinlik vesilesiyle okuyucularla buluşmaktan mutluluk duydum çünkü artık aciliyeti olan zamanlardayız. Ülkemizin ve tüm Dünya’nın gidişatını değiştirmek bizlerin elinde ve bunu yapabilmek için hepimizin Sevgi Bilincine en kısa zamanda ulaşmamız gerekiyor. Bunun içinde Yükseliş Gönlün Şifası kitabımda küçük egzersizler hazırladım, eninde sonunda hepimiz tekamülümüz için çalışmak zorundayız. Çünkü bu dünya’dan ayrılırken yanımızda götürebileceğimiz tek şey o” dedi.

Ümit Şener (Bold Haber)

Kaynak: Bold Haber

İletişim

Aşık Veysel Mahallesi Kemal Sunal Caddesi Semerkand Residence No:3 K:2 D:18 Esenkent Esenyurt / İstanbul

 
Telefon: 0 (532) 441 61 40

 
E-Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Destekçimiz
DEYADER © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

E2